הבאה לדפוס

הבאה לדפוס הוא שלב חשוב ומכריע מאוד בתהליך הפקת הספר שלך, אשר במהלכו אנו למעשה מדפיסים את הספר בבית דפוס המקצועי והאמין ביותר. חלק זה של הבאה לדפוס זהו למעשה השלב אשר בו הספר שלך רוקם עור וגידים, והופך מקובץ מחשב להיות ספר אמיתי ממש אשר עתיד להיות מונח על מדפי הספרים החדשים היוצאים לשוק הספרים מידי יום ביומו.

אצלנו ב"אות", שלב זה של הבאה לדפוס הוא השלב המכריע ביותר, ואנו עובדים עם בתי הדפוס מן השורה הראשונה, אשר שמים דגש בכל שלב ההבאה לדפוס – הן על טיב הנייר אשר עליו יודפס הספר שלך, הן על רמת חדות הדפוס, הן על רמת גיוון הצבעים, הן על רמת הכריכה וההטבעה של הספר, אם זהו ספר בעל כריכה של הטבעה, וכל כיוצא בזה אשר קשור להדפסת הספר בפועל.

כמו כן, אנו ב"אות" עובדים עם מכון הגלופות הטוב ביותר בארץ להכנת כל סוגי הגלופה, כך שבמידה והספר הוא בעל כריכה עם הטבעה, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שספרכם נמצא בידים הטובות ביותר.

כאן המקום להזכיר, שבשלב ההבאה לדפוס הלקוח יצטרך להחליט על סוג הכריכה אשר עליו תודפס העטיפה של הספר. וחשוב לדעת שאם הוחלט ללכת על כריכה עם הטבעה, אצלנו ב"אות" יש את מיטב סוגי הכריכות, הן כריכות סקאי, שזוהי למעשה הכריכה הנפוצה ביותר כיום, והיא נראית כדמוי עור. והן כריכות PU מהאיכות הטוה ביותר שקיימות בשוק, שאינן מתבלות ונשחקות, כך שספרך מחזיק מעמד לאורך זמן מרובה מאוד, ונראה כאילו כיום ממש יצא מבית הדפוס.

נגישות